Welcome!

Po registraci u nás budete moci diskutovat, sdílet a psát soukromé zprávy s ostatními členy naší komunity.

Zaregistrovat se!

Výsledky vyhledávání

1. Nick

Fivem Jobs

Forum je neaktivní. kontaktujte nás prostřednictvím discordu.
  2. Nick

Otázka

Dobrý den, na serveru na fivem se již pracuje.
  3. Nick

Minecraft Pravidla

1. Hackovaní/Modifikace. Jsou zakazané jakékoliv modifikace, které vám poskytují herní výhodu. Příklad zakazaných modifikací(fly, aimbotting/killaura, water walking, xray, entity tracker, speed hack) Povolená modifikace je optifine. 2. Makra. Makra jsou povoleny pouze pro zadání jediného...
  4. Nick

Žadost o unban

Ano, jste odbanován.
  5. Nick

Žádost na [SUPORTA] GALUHA

Zdravím, s přihláškou sis nedal moc práce. zkus to někdy příště. Příhlaška byla zamítnuta.
  6. Nick

pavot [Administrátor X Mapper]

Zdravím, momentálně žadné další mappery nehledáme, zkus to někdy jindy. Počkej si, možná někdy bude vyhlašen nábor na mappera. Zamykám.
  7. Nick

Žádost o post Administrátora

Přihláška se mi líbí, přijat na zkušební dobu.
  8. Nick

Žádost o VCT

Přijat na zkušební dobu. Dnes vyzkoušime tvé zkušenosti s handlingy.
  9. Nick

Zadost O ADmina

S přihláškou sis nedal vůbec žádnou práci, napřed jsi ji okopiroval od Sebastiana, pak se na to prislo a ty jsi to pozměnil. Přihláška se zamitá.
  10. Nick

Žádost o post [ VCT / Administrátora ]

Přijat na pozici Supporta pro MTA Server.
  11. Nick

Žádost o post [ VCT / Administrátora ]

Zdravím, mám s tebou jen dobré zkušenosti a vždy jsem byl s tebou spokojený, netvoříš konflikty, jsi slušný a umíš se dobře chovat. Vzal bych tě na zkoušku jelikož místo je ale na pozici administrátora momentálně ne, jedině na supporta a pak by jsme se domluvily na povyšení.
  12. Nick

Sebastian [Support/Administrator]

Byl jsi přijat na post Supporta. Více informací se dozvíš na TS3.
  13. Nick

Otázka

Zdravím, sammael02 Ip je: ts3.retronix.cz
  14. Nick

Cosa Nostra

Zdravím, sammael02 Frakci vytvoříme, platy si nastavíte jaké budete chtít vy jelikož to vše půjde z vaší kasy a ne vladní takže si budete muset obstarat peníze vy.
  15. Nick

Chtěl bych přidat Tachometr.

Zdravím Luky, Děkujeme za váš návrh, tempomat byl přidán do hry, lze ho použít přes "C".
  16. Nick

Našel jsem chybu

Zdravím Luky, Děkuji za nahlašení chyby, byla opravena.
  17. Nick

[VCT] St4rterr

Přihláska je celkem v pohodě, zkušenosti máš tak nevidím důvod proč tě nevzít na zkoušku. Přijat, kontaktuj mě prosím do zpráv na ts3.retronix.cz děkuji.
  18. Nick

Žádost [ Support/ Admin ]

Přihláška se mě libí, byl jsem spokojený s tvým chovaním a vystupovaní takže tě vemu na zkoušku na Supporta, pak si budeš moci požádat o povyšení. Byl jsi přijat kontaktuj mě prosím na ts3.retronix.cz
  19. Nick

[VCT] C0CaIn3

Přihláška se mě dost libí a rozhodně s tvými zkušenosti nám pomůžeš při tvorbě handlingů. Byl jsi přijat kontaktuj mě na ts3.retronix.cz děkuji.
  20. Nick

heslo

Server je uzavřen, bude se otevírat 15.6.2018.
Top Bottom