Welcome!

Po registraci u nás budete moci diskutovat, sdílet a psát soukromé zprávy s ostatními členy naší komunity.

Zaregistrovat se!

žádost o unban

Status
Není otevřeno pro další odpovědi.
Připojen od
Srpen 5, 2018
Zprávy
4
Liky
0
Jméno vaší hlavní postavy: Kyle Allen

Vaše přihlašovací jméno: D3ST

Jméno Administrátora který vám dal BAN: Emilia Del Raveane

Datum zabanovaní: 27.11

Důvod zabanovaní: Odmítaní RP, Ignorování pokynu administrátora,NON-RP Injuries

Doba trvání banu: 2 hodiny

No takhle, já začal ujíždet PDčkam, ujíždel jsem asi 1-2 minúty v rúznych uličkách atd.. a najednou vidím, jak policejní auto předemnou jde bokem někam na chodník, ok, tak jedu dále ale admin si mě začne furt portovat (ten co mě zabanoval) a ja jsem furt psal Co Je, a on nic neříkal a chtěl mě vytáhnout s auta a furt mi ho odemykal, takhle mě furt portoval asi minutu a nakonec to přestal dělat, tak jsem ujel a když jsem byl u IGS tak mě zabanoval.. imgur.com/a/PSiSkVB

Připojen od
Březen 1, 2018
Zprávy
20
Liky
0
Mimochodem.. Byl jsem v tom policejním autě.. Narazil jsi do zadní části mého auto což jsi hned měl začít rpit injures.. Poté jsem si tě portoval a snažil se ti říct ať rpíš injures.. Bohužel jsi mi furt ujížděl tak jsem tě zabanoval.. Ban jsi dostal oprávněně. Za mě NE

Připojen od
Srpen 5, 2018
Zprávy
4
Liky
0
narazil jsem do zadní části? Nic mi to neudělalo, ani mě to nezbrzdilo, ani nehodilo do smyku, tak buď jsem měl lag, nebo kecáš.

Připojen od
Březen 1, 2018
Zprávy
20
Liky
0
narazil jsem do zadní části? Nic mi to neudělalo, ani mě to nezbrzdilo, ani nehodilo do smyku, tak buď jsem měl lag, nebo kecáš.
Nejspíše si měl lag ale měl jsi to rpit. Adminovo slovo je definitivní nebudu to dále řešit.. Prostě si počkej. Vím co jsem viděl nemám za potřebý dávat zbytečný ban..

Status
Není otevřeno pro další odpovědi.
Top Bottom