Welcome!

Po registraci u nás budete moci diskutovat, sdílet a psát soukromé zprávy s ostatními členy naší komunity.

Zaregistrovat se!

Atmosferická Postava - Edwin Pryce

Připojen od
Březen 29, 2018
Zprávy
2
Liky
0
Úvod

Zdravím všetkých hráčov a hráčky Retronixu. Pri pozeraní jedného zaujímavého nemenovaného seriálu som dostal nápad, spoločnosť, Pryce Inc. Jedná sa o reklamnú spoločnosť ktorá by vytvárala rôzne Billboardy, reklamy, plagáty, ktoré by sa s pomocou administrátorov náhravali na server. Myslím si že táto spoločnosť by mi padla hlavne preto, že už dlhé roky pracujem vo Photoshope a viem o sebe povedať, že sa v ňom aspoň trochu vyznám.

Čo vlastne chcem?

Firmu by sme mali, ale hlavným problémom je, že mi príde nereálne zakladať takúto firmu s veľmi malým štartovným kapitálom. Práve preto žiadam o vytvorenie atmosferickej postavy Edwin Pryce (postava je už vytvorená.. už by sme ju len modifikovali) nebudem tu písať koľko by som chcel, dohodli by sme sa spoločne s administrátorom a určili si nejakú rozumnú alternatívu.

Príbeh postavy

Teraz poďme na jej príbeh. Edwin Pryce sa narodil 6.7.1982 v Londýne, v Anglicku. Pochádzal z pomerne bohatej rodiny a vpodstate od mala mal o svoj život postarané. Vyštudoval Oxfordskú univerzitu, cez ktorú sa hlavne dostal vďaka otcovi. Hneď po jej ukončení ho zobral jeho otec pracovať do jeho firmy, Pryce Inc. Napriek tomu, že Edwin bol "povolanie syn" mal na reklamnú tvorbu nadmierny talent. Rozumel si vždy s clientmi a stále s nimi našiel kompromis. Takto tvrdo pracoval 10 rokov až kým si jeho otec neuvedomil jeho talentu. Stále sa chcela ich pomerne malá Anglická firma dostať do jedného štátu, do Ameriky. A tak ho posiela jeho otec do Los Santos, aby vybudoval meno jeho spoločnosti a naďalej robil to čo ho baví.

Top Bottom