Welcome!

Po registraci u nás budete moci diskutovat, sdílet a psát soukromé zprávy s ostatními členy naší komunity.

Zaregistrovat se!

Demonstrace/Nepokoje

Status
Není otevřeno pro další odpovědi.

Nick

Administrátor
Admin/Support
Připojen od
Únor 12, 2018
Zprávy
181
Liky
15
#1
Je hodně demonstrací a nepokojů, které konči neúspěchem, a to hlavně že hráči nedodržují RP pravidla, takže cela akce se měni v Dm a Non rp zaležitost. Proto chci o tom něco napsat..


Taky si musíme připomenout že demonstrace musí mít důvod, a tím je RP důvod..např. velké daně, policejní brutalita či jiné. Demonstrace by měla probíhat v klidu, a to tím že lidi nebudou hned napadat policisty..snaží se prosadit jen svůj cíl. Pokud demonstrace má vážný důvod, např. Policista bíle pleti zatknul černocha či jinou národnost, a nebyl mu za to udělen trest (inspirace z nepokoje LA 1992) , tak to už je vážný důvod aby se z demonstrace stali nepokoje. Současná PČRrozděluje nepokoje na tři stupně..1-3. (1. nejmenší - 3. největší.).

Takže, jako první potřebujete souhlas Velitel PČR nebo MPLS, a souhlas Administrátora, který by na akci dohlížel. Aby celá akce proběhla musí být online minimálně 3 až 5 členu PD, nebo 3 členové SD. Pokud na místě bude více jak 5 lidi demonstrovat PD a SD se stahuji, a tím se připravují.

Začátek demonstrace by měl být klidný, a organizátor by měl upoutat pozornost lidi, věřte že do 1-5. min. tam přijedou aspon 2 PČR auta nebo MPLS auta. Snažte se přilákat lidi, a držet se na chodníku. Pokud začnete blokovat cestu auty či budete stát na silnici..a bude tam více jak 5-8 lidi policisté zasahuji. Pokud je víc jak 10 až 20 hráčů proti PČR, jde o nepokoje II - III. stupně. PČR a MPLS se okamžitě stahuji a jedou pro těžkou techniku + SWAT skiny, a výbava. Pokaždé demonstrace či nepokoje vypadají jinak.


Při celé akci se snažíme nepoužívat global chat či OOC, a snažit se zahrát IC..Taky nebudem spamovat..potom je zmatek. Když přijedou policisté tak se snažte je hned nenapadat, dokud nic neděláte, nebijete občany nebo neničite auta, PČR a MPLS nezasahuje. (Pokud napadnete poldy okamžitě vas složi)

Taky nebudem dělat styl RZ..a to, že poběžíme k poldovi dam mu pěsti a zdrhnu..Pokud je vás málo, a PČR je víc nebo jsou líp vybaveni je jasné že nemáte šanci..proto nejlepší nepokoje jsou od 10+

Nikdo z PČR či MPLS nepůjde s vámi na bitku jen tak, všichni PČR a MPLS se drží po hromadě, tak když napadnete jednoho jdou po vás všichni. Proto by jste se taky měli držet ve skupince.


Pravidla:
- Souhlas Admina
- Souhlas Leadera PČR nebo MPLS
- Minimálně 3-5 členu online od PČR nebo MPLS
- Dodržovat RP pravidla žádný DM (nekopnu do poldy a uteču)
- Mít důvod k demonstraci/nepokojům
- Nepoužívat zbraně (Když používáte zbraně mění se to v DM)
- Držet se ve skupině, a nenapadat policisty
- Hrajete za svojí postavu ne za sebe
 
Status
Není otevřeno pro další odpovědi.
Top Bottom