Welcome!

Po registraci u nás budete moci diskutovat, sdílet a psát soukromé zprávy s ostatními členy naší komunity.

Zaregistrovat se!

Stížnost na člena dřívějšího a nýnějšího komunitního administrátorství

Připojen od
Červen 19, 2018
Zprávy
31
Liky
1
1. Váš Nick: Kaprálek

2. Nick Administrátora: Dom / DomCZPlay

3. Důvod nahlášení: Pomluvy, rozviřování hádek, neprofesionalita, intolerance

4. Důkaz: Nemíním vypisovat screeny, mám svoji důstojnost, na vyžádání mohu předat nějaké z Mess..

5. Vaše vyjádření: Zdravím, jak na projektu Retronix bejvávalo, tak se pomaličku bejvává i teď. A není to nic jiného, než Dom a jeho nálady, které rozviřují hádky mezi členem a hráčem projektu a profesionálním admin teamem. Za profesionální admin team beru vedení serveru, které má reprezentovat projekt, dále komunitní adminy krom zmíněného administrátora dále považuji za profesionálního člena komunitního administrátorství Theodora Von Reileyyho a.k.a Thea a nějaké ty pod ním které má na starost, hodně se toho za ten rok změnilo. Abych pomalu přešel k jádru problému a k centru dění, Dom kterému je nad patnáct let, vlastníkem občanského průkazu, plně své právný.. co se týče možností do osmnácti let a mimochodem též členem týmu který má reprezentovat projekt který má mít svojí komunitu a má býti reprezentatitní jako osoba nad členy a hráči. Bohužel se mi zdá, že Dom touto vlastností nedisponuje. Dom je urážlivý, vše si bere hned na sebe a tím rozvede předhádkovou debatu, dále pomlouvá moji osobu u členů admin teamu a taktéž hráčů a poštvává je proti mé osobě, docela se mu to i vede dobře. Dříve se Dom takto nechoval a narážky na server jako takovej měl s náma stejné (viz. Retronix je na píču, Retronix nemá budoucnost, apod.), dříve dokonce šířil fámy a docela závažné nepodložené informace (viz. kauza ohledně "pedonixu" (jak sám server Dom uvedl)), urážel, povyšoval se a mnoho dalšího, choval se jednoduše jako malé děcko kterému někdo ukradl lizátko z ruky. Nyní se nám čas vrací do této doby a celé se to opakuje, uráží... povyšuje se .... špatně reprezentuje server ... dělá jednoduše Retronixu špatný jméno a s prominutím, to jsem po osobním odchodu ani já neudělal a ani mě to nenapadlo. Rekapitulace pár bodů.. z doby zmíněné:

Dom: Urážení členů, urážení projektu, povyšování se, rozšiřování nepravdivých informací, vyvolávání hádek, přivlastňování si TS / MTA ( server )
Kaprálek: Urážení projektu ( v době kdy se nic nedělo ), vyvolávání hádek ( započínal většinou a vždy jen Dom, poté jsem to odnášel s ním )

Tak a máme zde krátké vyčíslování co jsme dělali... a vyšlo to 2:6, já odešel.. a on tam zůstal až do teď.

Nyní... :

Dom: Vyvolávání hádek, útok na osoby ( slovně ), povyšování se ( viz. Theodor ), Banování uživatele bez důvodu
Kaprálek: 0

Tak a máme tu další výpočet a to jest přítomnost... 0:4

A vážený majiteli projektu, vážené vedení, admin teamu,
Takovýhleho člověka si zde držíte, necháváte ho s právy a ani se neuvědomujete ( někteří ), že vám tímhle chováním kope pod nohama lopatou hroby. Já bych s Retronixem rád vycházel možná i spolupracoval ALE dokud tam bude již zmíněný Administrátor, tahle myšlenka je nereálná a neukonatelná.

Písemně prosím, uvědomte si tyto fakta a nenechte se tímhle člověkem svazovat. Neurážím nikoho z Vás, ON je ten, co Vám to tu vždy bude kurvit. Taktéž žádám o přijmutí na pohovor na TS / Discord s Nickem, případně s někým koho on bude chtít sám.

Děkuji,
S pozdravem, Kaprálek

Naposledy upravené:
Top Bottom